Софія Музичук, м.Рівне, 27 років

Корзина

Корзина пуста.

В березні цього року гінеколог поставив діагноз “дисплазія шийки матки”. Я читала в інтернеті що це небезпечно і може виникнути рак. Я дуже хвилювалася, тому що ще не маю дітей. Так склалося, що 2 роки назад розлучилася з чоловіком. Може тому і виникли ці жіночі проблеми.

Гінеколог призначив лікування – антибіотики, щось противірусне, імуностимулятори, пробіотики, список на цілу сторінку. Через місяць прийшла на повторний огляд та покращення майже не відбулося... Лікар сказав, що треба ще лікуватися і якщо буде без змін – буде оперувати. Була у розпачі. Шукала порад у подруг та на різних сайтах.

Випадково натрапила на інформацію про чай Есіак та вирішила спробувати. Було написано, що він добре діє при жіночих проблемах.  Навчилася правильно заварювати та пити його за розкладом. Вже на першому тижні відчула покращення, якийсь начебто підйом. Почала нормально спати, на роботу ходити з гарним настроєм. Помітила, що покращився стан шкіри – ніяких тобі цяток чи вугрів. Йшла до лікаря на повторне обстеження і чомусь думала, що і з цим буде вже краще. Так і сталося. Лікування дало результати. Почитайте про чай Есіак, це гарний засіб для допомоги при гінекологічних захворюваннях, його застосовують у багатьох країнах, вже багато років.